המחויבות שלנו לפרטיות

הצהרת הפרטיות פונה בלשון זכר אך מכוונת לגברים ונשים כאחד.

הפרטיות שלך חשובה לנו. כדי להפוך את ההודעה הזו לקלה למציאה וקריאה, ניתן להגיע אליה מדף הבית וכן בכל נקודה שבה ניתן לבקש מידע המאפשר זיהוי אישי. Cake Factory מחויבים להגן על הפרטיות של המשתמשים שלה. מדיניות פרטיות זו מסבירה את המידע שאנו אוספים, כיצד אנו מאחסנים אותו וכיצד אנו משתמשים בו. במידה ואינך מסכים עימה, הינך מתבקש לעזוב את האתר.

מטרת השימוש במידע שנאסף

מדיניות זו חלה על כל המידע שנאסף או שנשלח באתר האינטרנט 'Cake Factory'. בחלק מהדפים ניתן להזמין מוצרים, לפנות לספקים / מוכרים, לבצע בקשות ולהירשם לקבלת חומרים. סוגי המידע האישי שאנו אוספים מהגולשים הם כדלקמן:

  • שם
  • כתובת דוא"ל
  • מספר טלפון
  • כתובת IP
  • מידע גלישה באתר / היסטוריה

סוגי המידע האישי שנשמר כלפי ספקים / אופים ייתכן ויכלול גם
פרטי כרטיס אשראי / חיוב (בהתאם לשיטת החיוב ורק 4 ספרות אחרונות של כרטיס האשראי במידה וסופק) וכן כל מידע נוסף אשר מסופק על ידם כגון כתובת ה- URL של חשבונות הפייסבוק / אינסטגרם וכד'.

אנו משתמשים במידע שסיפקת על עצמך בעת ביצוע הזמנה או בעת פנייה לספק / אופה כדי להשלים את ההזמנה / פנייה. זאת אומרת שהמידע מועבר כפי שהוא לספק (לרבות שם, טלפון וכתובת דוא"ל)

לתשומת ליבך, את השם, טלפון וכתובת הדוא"ל שלך אנו מעבירים לספק אליו פנית. אנו לא חולקים מידע אישי (שם, טלפון, כתובת, עותק) עם מידע חיצוני אחר, למעט במידה הדרושה להשלמת ההזמנה ובכפוף לתנאי מדיניות פרטיות זו. אנו משתמשים בכתובות דוא"ל כדי לענות על הדוא"ל שאנו מקבלים ועל מנת לתקשר עם המשתמשים שלנו ולפרסם אליהם בדיוור אלקטרוני או בכלי פרסום כגון פייסבוק וגוגל. כתובות אלה אינן משמשות לכל מטרה אחרת ואינן משותפות עם גורמים חיצוניים בכפוף לתנאי מדיניות פרטיות זו.

לעולם לא נשתמש במידע הניתן לזיהוי באופן אישי, או נשתף אותו באופן מקוון, בדרכים שאינן קשורות לפרקטיקה המתוארת במדיניות פרטיות זו מבלי לספק לך הזדמנות לבטל את הסכמתך למסד הנתונים שלנו מראש.

שיטות איסוף מידע

עגלת קניות

Cake Factory אוסף מידע ממשתמשים. המידע שנאסף עשוי לכלול מידע ליצירת קשר (כגון שמות, כתובות, טלפון ודוא"ל). המידע שנאסף בשיטה זו משמש ליצירת חוויה מותאמת אישית. במקרה שאינך מעוניין ש- Cake Factory יאסוף מידע זה, תוכל לחסום אפשרות זו בדפדפן שלך או להפסיק את גלישתך באתר. זכור שחסימת אפשרות זו עלולה לגרום לחוויית משתמש לא טובה ובעיות במהלך הליך ההזמנה.

עוגיות

Cake Factory משתמש בקובצי עוגיות (Cookie) ובמשתני Session באתר לצורך כניסה, לאפשרות של עגלת קניות, לחוויית התאמה אישית (באמצעות היסטוריית גלישה באתר הלקוח וכו ') וכן לצורך ביצוע מיקוד מחדש ופנייה חוזרת ללקוחות האתר או עבור אתרי השותפים שלה ושותפיה. עוגיות הן קובצי נתונים קטנים המועברים אל דפדפן האינטרנט שלך וממנו, העשויים להעביר מידע מסוים על פעולותיך ופעילותך באתר האינטרנט שלנו. אותם קבצי עוגיות מאפשרים ל- Cake Factory לעקוב אחר המשתמשים כדי לשפר את החוויה שלהם באתר האינטרנט וכן בפלטפורמות שונות.

מאגר מידע

במידה וסיפקת את שם המשתמש שלך, פרטי הקשר שלך לרבות אך לא רק שם מלא, טלפון וכתובת דוא"ל, הם נשמרים במסד הנתונים שלנו בעת הכניסה לשירות שלנו. מידע זה עשוי לשמש אותנו לפעמים כדי לתקשר איתך, אך לא ישמש עבור רשימות דיוור ישיר שאינו קשור.

קבצי ונתוני פרוטוקול אינטרנט ("IP")

אנו עשויים לעקוב אחר תנועת המשתמשים באתר שלנו על ידי רישום כתובת IP ומעקב אחר מידע סטנדרטי שאינו מזהה אישי הקשור לתנועה באינטרנט.

מאזינים של צד שלישי

מאזינים ומקליטים של חברות צד שלישי בודקים את האתר ומקליטים את המשתמשים, על מנת לשפר ולשפר את חוויית הלקוח. צדדים שלישיים אלה עשויים להיות אך לא רק Google, Click-Tale, HotJar וכו '

הסכמה לקבלת דיוור

רישום לאתר ו/או פנייה לספקים באתר מהווה הסכמה לקבלת דיוור מהאתר לרבות חומר שיווקי / פרסומי בתדירות הנתונה לשיקול דעת של הנהלת האתר. המשתמשים רשאים בכל עת לפנות לאתר בבקשה להפסקת קבלת דיוור בכתובת [email protected]

לתשומת ליבך, פנייה לספקים המופיעים באתר מהווה הסכמה להעברת שם, טלפון וכתובת דוא"ל אשר סופקו על ידי הגולש לאותו הספק.

למען הסר ספק, Cake Factory אינם אחראים לתקשורת מול הספק ולהתנהלות הספק עם המידע שקיבל.