איך זה קרה?!?! אני יכולה להישבע שרק לפני דקה הגענו הביתה מהבית חולים עם תינוקת חדשה. אני עוד זוכרת את הריבים על השם שלה! אגב אני הפסדתי, בזמן שאני הייתי בבית חולים בעלי הסית את הילדים נגדי ובאורך פלא כולם החליטו פה אחד שהשם שהוא בחר יותר יפה, חוצפה...

ופתאום החבילה הקטנה הזאת היא כבר ילדה! קשה להאמין!! היא עומדת, עושה אפילו איזה צעד אמיץ או שניים. ומדברת! הקטנטונת הזאת אומרת אבא (ברור..) אמא ואפילו עוגה :)

יכול להיות שזה היה גם עם הגדולים ואני לא שמתי לב? אבל מסתבר שבגיל שנה לא רק מארגנים מסיבה גדולה ועוגה שווה, מסתבר שמכינים עוגה יפיפיה שכל יעודה הוא לתת לתינוק להרוס אותה. רעיון די מצחיק אם חושבים על זה לעומק, ייבוא מחו"ל כמו רוב הטרנדים שעוברים עלינו.

אבל אם ניתן לזה הזדמנות נגלה רעיון די מגניב – כשמשאירים תינוק חופשי עם עוגה יפה מוטחת לנו תוצאה משעשעת ומה שעוד יותר חשוב - נראית נהדר בתמונות!!! אז מי אנחנו שנמחה? יצאנו לחפש סמאש קייק

עוגת קאפקייק ענקי

קאפקייקס זה מגניב! אבל קאפקייק ענקי זה וואו!!!
הלוק הדומיננטי בסמאשקייק הוא דמוי קאפקייק ענק מפוצץ בקצפת וקישוטים חמודים עם הספרה 1 מנוססת לה בגאווה בראש היצירה.

כמובן שהמעצבת תדרש להרבה מאוד עבודה על הפרחים המזולפים מקצפת, כמעט לרחם עליה שהכל הולך להריסה, אבל רק כמעט ;)

עוגת פרחים צבעונית

יש שיוותרו על מראה הקאפ קייק ויכינו עוגה עגולה יותר מסורתית, עדין בדרך כלל נראה עליה זילופי פרחים בכל המעטפת. אפשר ללכת על צבע אחד ואפשר לגוון קצת ולעשות כל מעגל פרחים בצבע אחר.

כך או כך העיקר שיש פה הרבה קצפת לטבול אצבעות קטנטנות.

מאוד מוסיף לשים על העוגה שרשרת דגלונים חמודה לרענון המראה.

מפלצת העוגיות

בדומה לעוגת הקאפ קייק אבל בעיצוב של מפלצת העוגיות מרחוב סומסום עם פה מלא עוגיות טעימות. באמת שזה ממש אבל ממש חמוד

בעצם, אפשר להרוס כל עוגה!

לא בא לכם על עוגת קאפ קייק פרחונית? לא חייבים. התינוק יכול להרוס כל עוגה בחדווה גדולה :)

בדרך כלל לקטנטנים בני שנה נמצא דמויות דיסני קלאסיות יותר כמו פו הדב וחבריו, מיני ומיקי מאוס. ושלל חיות חמודות ללא מותג ספציפי.

מה שבטוח תהני לבחור את העוגה ותבחרי מה שבא לך! כי זאת הפעם האחרונה שאת מחליטה. החל מגיל שנתיים הפעוט כבר יבחר איזו עוגת יום הולדת הוא רוצה, לא את :)

קראתם? אהבתם? - נשמח אם תשתפו :)