עוגת חתונה – כמה קומות זה יותר מידי קומות?!

אם יש משהו שמשותף לכל עוגות החתונה (וגם לבניינים) זה הקומות.
נכון... זה ממש לא הכרח ולמטה נסקור את כל הסגנונות המובילים היום אבל על זה אין ויכוח - עוגת קומות הפכה כמעט לשם נרדף לעוגת חתונה.

חוץ מזה – השמים הם הגבול, מסתבר שאפילו לבן זה לא חובה.

מחפשים עוגת חתונה? 5 סגנונות של עוגות חתונה שאי אפשר לטעות איתן:

הכי עכשווי - עוגת חתונה ערומה!

טרנד חם בעולם שמחלחל לאט לאט לאזורינו, כמובן שגם פה הקומות מככבות אבל העוגה הזאת מביאה בשורה מרעננת בניחוח רומנטי לזירת עוגות החתונה עמוסות הקרמים והסוכרים.

מדובר בעוגת שכבות עם קרם בין השכבות אך ללא קרם מבחוף, או מעט קרם במראה כפרי מרושל לכאורה אך בעצם מתוכנן היטב. בשילוב עם פירות טריים או פרחים לקישוט והמראה הכפרי-רומנטי מושלם.

עוגת החתונה הקלאסית – לבן כשלג

המון עוגות חתונה לבנות, אך אל תטעו לחשוב שהן דומות. גם אם החלטתם על עוגה לבנה וצחורה המבחר הוא אדיר. עיטורי פרחים, תחרות, דמויות בלבן, באמת שהמגוון גדול ומפתיע.

מספרת הסיפורים

תנו לדמיון להשתולל, בין הקצפות, לשוקולד, לבצק סוכר, מעצבת מקצועית מוכשרת תוכל לעצב ה-כ-ל על העוגה! את רופאה והוא שף? הכלב גם צריך להיות שם? מה עם אלמנטים נבחרים מהמקום בו הכרתם? מהצעת הנישואים? כל אלמנט יכול להשתלב בעוגה ולספר לאורחי החתונה ברגע קצר קצת על עצמכם.

זאת שלא לוקחת את עצמה ברצינות

לא כזה קל להיות נשוי, ולא קל לשמר את מערכת היחסים מול אתגרי החיים. ללא ספק הומור הוא המפתח לחיי נישואים ארוכים! אז למה לחכות? התחילו מעכשיו. עצבו את עוגת נישואין בהומור!

בחתונה כמו בנישואים - הכל ענין של פשרות, עוגת חתונה חצי חצי

עוד טרנד שרץ היום ומשלב הומור לתוך הפשרה, עוגה שמעוצבת בשני סגנונות שונים לגמרי שנפגשים באמצע לכדי תענוג מופלא, כבר אמרנו שזה כמו להיות נשוי?!

אז לשאלת השאלות, כמה קומות זה יותר מידי קומות? הכל עניין של תקציב ;)
על זה נדבר בפעם הבאה

קראתם? אהבתם? - נשמח אם תשתפו :)